IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
 
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> Превод на английски
toncheva_d
коментар 8 Oct 2015, 12:06 PM
Коментар #1


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 2
Регистриран: 8-October 15
Потребител No.: 186762



Здравейте, имам една огромна молба към хората, превеждащи филми.
В неделя на 04.10 излъчиха предаването Предай нататък с моята приятелка. Качила съм го в ютуб и много бих искала да бъде преведен и на английски. Имаме много приятели в чужбина, които биха споделили клипа с техни приятели и вероятно биха помогнали и те. Има ли някои желание и възможност да преведе предаването?
линк: https://www.youtube.com/watch?v=A489Koy-CVI

Благодаря ви!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 8 Oct 2015, 12:06 PM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
toncheva_d
коментар 8 Oct 2015, 09:10 PM
Коментар #2


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 2
Регистриран: 8-October 15
Потребител No.: 186762



Разбрах, че видеото е твърде дълго за превод. Един от потребителите предложи да преведе 10-15 минутно видео. Дали ще има още 3-4 човека, които биха се захванали с превода? Или ако имате някакви идеи към кого бих могла да се обърна......?
Мисля, че мога да намеря човек, който може да го преведе, но не знам как бих могла да сложа субтитрите и да ги наглася да вървят синхронизирано....
Благодаря!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
englishinna
коментар 12 Oct 2015, 02:17 PM
Коментар #3


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 1
Регистриран: 12-October 15
Потребител No.: 186797



Цитат(toncheva_d @ 8 Oct 2015, 10:10 PM) *
Разбрах, че видеото е твърде дълго за превод. Един от потребителите предложи да преведе 10-15 минутно видео. Дали ще има още 3-4 човека, които биха се захванали с превода? Или ако имате някакви идеи към кого бих могла да се обърна......?
Мисля, че мога да намеря човек, който може да го преведе, но не знам как бих могла да сложа субтитрите и да ги наглася да вървят синхронизирано....
Благодаря!


Здравейте,
Ще се опитам да направя субтитри за цялото видео, но не знам колко време ще ми отнеме. Моля за малко търпение! Ако предложението Ви устройва, моля да ми пишете! В случай, че сте намерили някой друг - също! Хубав ден!

А можете ли да изпратите самото видео като файл или само като линк можете да го предоставите?

Този коментар е бил редактиран от englishinna на 12 Oct 2015, 02:24 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 29 March 2024 - 10:05 AM