IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

5 страници V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> СПАМ
0ld SCho0l
коментар 3 May 2012, 02:05 PM
Коментар #46





Група: Members
Коментари: 677
Регистриран: 27-September 09
Потребител No.: 140404



Утре. Други остроумия?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 3 May 2012, 02:05 PM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
камата
коментар 3 May 2012, 04:54 PM
Коментар #47


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 1
Регистриран: 3-May 12
Потребител No.: 172830



За инфо на спартаче и други. Аз когато съм превеждал(райконен), той тогава не е имал още рег в сайта. Това се отнася за Пандора, Бели много други. И дори имам повече преводи от тоз спартанец и от таз Бели, това няма значение, нали?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pandora
коментар 3 May 2012, 04:56 PM
Коментар #48


тв маниак


Група: Members
Коментари: 288
Регистриран: 14-June 11
Град: София
Потребител No.: 163009



От значение е само отношението към хората. Лека нощ и на тази регистрация.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pandora
коментар 3 May 2012, 05:27 PM
Коментар #49


тв маниак


Група: Members
Коментари: 288
Регистриран: 14-June 11
Град: София
Потребител No.: 163009



Понеже вече бившия колега Райконен се е засилил да разпраща на всички ЛС, давам разяснение на цялата ситуация, за да не стане, че някой не е разбрал. Когато в отбора се създаде група Синхронизатори, Райконен беше преместен от А група в нея. След много изблици и недоволства реши, че "сега ще видите вие" и започна когато му е кеф, да търси грешки на членове на отбора, някои от които съществуващи само в главата му. Има разлика между критика и заяждане. Преди няколко дни реши да прави същото в една от темите, а по-точно в тази на "Игра на тронове". Като модератор съм в пълното си право да го накажа както преценя за добре, независимо дали на базата на написаното в тази тема или на цялостното му държане досега във форума, понеже досега наказанията му бяха спестени. Като гледам, дори е решил в ЛС-то да пропусне последната си забележка, след която го баннах (и то само за седмица). Резултатът от което беше нервен срив от страна на Райконен и пълнене с обиди и забележки за изядени запетайки в коментарите на преводи на отбора (като отново някои са си напълно измислени от него). Отново отбелязвам, не е въпросът дали има грешки, въпросът е откровеното заяждане. Контролният екип на Унакс Тийм единодушно реши да изхвърли Райконен от отбора. Не държим никого вързан, като не е бил доволен, да е напуснал преди месеци, а не да ни превръща в кошчета за душевни отпадъци.
Относно Belly - тя никога не е молила никого да й урежда позиции.
Обвинението, че модератор е трил коментари от чата е безпочвено, защото коментарите там НЕ МОГАТ да се трият.
Последната "грешка", с която е решил да ви занимава в ЛС-тата: "на всяка една, колкото и да било незначителна, грешка." Това е пояснение, то се обгражда от двете страни със запетаи. Може би сега трябва да се изхиля мазно?
Понеже пита и за резултатите от гласуването, при което беше изгонен, може би трябва да се върне в първи клас, явно не може да чете? "КЕ единодушно реши да изключи Raikonen07". Единодушно - всички са "за".
Относно Spark - не, той не бездейства, просто не действа така, както на Райконен би му се искало. Както виждате, не е махнал наказанията на никоя от регистрациите му.
Много съжалявам, че Райконен е толкова наранен, та се опитва да ни ядоса, но това просто няма как да стане. Всеки от нас му е превеждал резюмета по три реда, дори те не са му по силите. Това, че продължава да се опитва да ми привлече вниманието, само ме ласкае.
PS А, отказал се е да праща ЛС-та, направо в саб е публикувал отвореното си писмо, ако ви е интересно да го прочетете.


Този коментар е бил редактиран от Pandora на 3 May 2012, 05:44 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bad_Nick
коментар 3 May 2012, 09:48 PM
Коментар #50


ЗА МИШКИТЕ И ХОРАТА


Група: Members
Коментари: 1071
Регистриран: 19-January 08
Град: Бургас
Потребител No.: 103469



Много неприятнмо изненадан останах, след като прочетох изказванията на Райконен по адрес на Belly в чата на сайта. Съвсем отговорно мога да заява, че те са пълна лъжа!
Belly никога не е акламирала претенции към КЕ или към модераторски ранг.
За член на КЕ беше приета ( заслужено ) след гласуване, а за мод беше вдигната след моя лична препоръка, за която тя не беше известена предварително.
Всичко друго са безплодни инсинуации.

Ще помоля Райконен и Кехо да прекратят безмислената инициатива, която са подели. Грозно впечатление ми прави, че занимават колегите от саб с теми, които не са проблем на техния сайт.
Унакс Тийм е по-силен и обединен от всякога и никакви инсинуации няма да навредят на единството ни!

Много ми е неприятно също, че темата за КЕ се превърна в панаир. Моля ОЛ да си стъпи на маратонките и да не допуска повече свободни излияния в сериозните теми. Преди ги заключвах, за да не се допускат подобни излияния.


Ники, не съм нито Б.Б., нито Тато /Живков, за да не си помисли някой нещо друго (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) / и не мога да грея 24/7. Затова сме 9 души в КЕ. Ти също като модератор може да я заключиш. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) - Е-Tle

Този коментар е бил редактиран от E-Tle на 3 May 2012, 11:42 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peterx
коментар 3 May 2012, 10:22 PM
Коментар #51


Bright soul


Група: Members
Коментари: 729
Регистриран: 3-August 08
Град: Варна
Потребител No.: 116401



Мненията в тази тема остават 48 часа, считано от сега.
След това се местят в СПАМ.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mra4na
коментар 18 May 2012, 10:54 PM
Коментар #52


Subtitles Guru
*****

Група: Members
Коментари: 840
Регистриран: 1-March 10
Потребител No.: 148622



Цитат(Катя @ 18 May 2012, 09:50 PM) *
Най-добре е да се направи една отделна тема с всички особенности на българския език, които е добре да се знаят. Може ли да пусна такава тема? В помощ на преводачите? Спокойно, правилата ги имам в книжка така че ще са верни на 100 процента. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)

Има вече такава - Belly


Мила Катя (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Като начало можеш да запомниш, че "особености" е следствие от "особен" и съответно се пише с едно Н.
Иначе теми наистина има, няма кой да си учи уроците.
Успех! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/help.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sisira
коментар 23 Aug 2015, 12:00 AM
Коментар #53


Advanced Member


Група: Members
Коментари: 80
Регистриран: 3-April 12
Град: Spain
Потребител No.: 172250



Zveti, понеже виждам, че никой не ти е отговорил, а и това може да не стане скоро, понеже на мен преди време ми казаха, че Август е отпускарски сезон и да си гледам работата, та ще ти пиша аз в забранената за писане на коментари тема. Кандидатствай смело, дай линкове към субтитрите ти, дори и да не са перфектни, щом chesszorro успя да влезе в Унакс Тийм, виждам че летвата вече е паднала доста ниско, и да имаш нужда от доусъвършенстване, аз лично ще ти направя сравнение на твойте субтитри със субтитрите на вече приети членове, и няма да могат да ти откажат, а от там нататък това да бъдеш добра зависи от тебе. Успех!!!
А кандидатурата и всичко останало не ти е изтрито нарочно.


Бъди спокойна, докато някои почиват, други работят. Говорил съм с цвети да се свърже с когото трябва да работи. А това кой и на какъв принцип е приет, не мисля, че имаш отношение по въпроса. С други думи въпросът е уточнен и без да се засягат форумите. ;-) - E-Tle

Този коментар е бил редактиран от E-Tle на 23 Aug 2015, 01:18 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m00n
коментар 23 Aug 2015, 02:01 PM
Коментар #54


Dark SidE of The WorlD


Група: Members
Коментари: 163
Регистриран: 22-November 05
Град: Пловдив, България
Потребител No.: 17696



Цитат(sisira @ 23 Aug 2015, 01:00 AM) *
Zveti, понеже виждам, че никой не ти е отговорил, а и това може да не стане скоро, понеже на мен преди време ми казаха, че Август е отпускарски сезон и да си гледам работата, та ще ти пиша аз в забранената за писане на коментари тема. Кандидатствай смело, дай линкове към субтитрите ти, дори и да не са перфектни, щом chesszorro успя да влезе в Унакс Тийм, виждам че летвата вече е паднала доста ниско, и да имаш нужда от доусъвършенстване, аз лично ще ти направя сравнение на твойте субтитри със субтитрите на вече приети членове, и няма да могат да ти откажат, а от там нататък това да бъдеш добра зависи от тебе. Успех!!!
А кандидатурата и всичко останало не ти е изтрито нарочно.
Бъди спокойна, докато някои почиват, други работят. Говорил съм с цвети да се свърже с когото трябва да работи. А това кой и на какъв принцип е приет, не мисля, че имаш отношение по въпроса. С други думи въпросът е уточнен и без да се засягат форумите. ;-) - E-Tle


Влади, направо му трий коментара. К'во му/й цепиш басма. Неблагодарна сган. Само знаят да реват.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sisira
коментар 9 Sep 2015, 12:02 AM
Коментар #55


Advanced Member


Група: Members
Коментари: 80
Регистриран: 3-April 12
Град: Spain
Потребител No.: 172250



(IMG:http://prikachi.com/images/785/8346785C.png)


Много интересно как в кандидатура от 6 септември са предложени субтитри, качени 2 дни след това, на 8 септември. Тук не е нужно да си професионалист, за да разбереш, и то доста бързо,
че на всичките 10 субтитри редактора е един и същ. И пак ще има отново: "Aу, грешка, качил съм работен файл..." И по 5 часа субтитрите на Унакс Tийм да стоят във вид, недопустим за правилата на носещите значка, и хората по тракерите да ги свалят.
Ако таз кандидатура мине, то и аз ще се кандидатирам направо за Контролен екип, че защо и не нещо по-нагоре, явно всичко е възможно.

P.S. Няма нужда да заключвате темата, аз сама ще си изтрия коментара, знам че тук не е за писане, но пък и не виждам, след като имам опция: "Отговори" защо пък не може да се пише...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chesszorro
коментар 9 Sep 2015, 07:42 AM
Коментар #56


Member


Група: Members
Коментари: 39
Регистриран: 24-November 11
Потребител No.: 168221



Г-це, отговорът е много прост. Редактирал съм апликацията, като добавих двама нови преводача и последните им преводи, тъй като са по-добри от тези преди няколко седмици. Не съм редактирал нищо, тъй като преводачите са достатъчно добри в това отношение.

Цитат(sisira @ 9 Sep 2015, 01:02 AM) *
(IMG:http://prikachi.com/images/785/8346785C.png)
Много интересно как в кандидатура от 6 септември са предложени субтитри, качени 2 дни след това, на 8 септември. Тук не е нужно да си професионалист, за да разбереш, и то доста бързо,
че на всичките 10 субтитри редактора е един и същ. И пак ще има отново: "Aу, грешка, качил съм работен файл..." И по 5 часа субтитрите на Унакс Tийм да стоят във вид, недопустим за правилата на носещите значка, и хората по тракерите да ги свалят.
Ако таз кандидатура мине, то и аз ще се кандидатирам направо за Контролен екип, че защо и не нещо по-нагоре, явно всичко е възможно.

P.S. Няма нужда да заключвате темата, аз сама ще си изтрия коментара, знам че тук не е за писане, но пък и не виждам, след като имам опция: "Отговори" защо пък не може да се пише...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
sisira
коментар 12 Sep 2015, 11:59 AM
Коментар #57


Advanced Member


Група: Members
Коментари: 80
Регистриран: 3-April 12
Град: Spain
Потребител No.: 172250



Да продължа, след тишината от 6 септември насам, извадка от субтитри на Infinity от Dirty Weekend (2015):


37
00:04:06,684 --> 00:04:09,462
Резервирах ни стаи
в хотела на летището,

38
00:04:09,612 --> 00:04:13,173
за да можем да си починем
и, за да не се налага да чакаме тук,

39
00:04:13,323 --> 00:04:16,442
защото знам,
че не ти е удобно, нали така?


Няма нужда от повече коментар тук, нататък субтитрите не ги и четох.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sisira
коментар 12 Sep 2015, 12:34 PM
Коментар #58


Advanced Member


Група: Members
Коментари: 80
Регистриран: 3-April 12
Град: Spain
Потребител No.: 172250



Той явно дори не разбира за какво говоря, затова казах, че повече няма какво да коментирам.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m00n
коментар 13 Sep 2015, 08:28 AM
Коментар #59


Dark SidE of The WorlD


Група: Members
Коментари: 163
Регистриран: 22-November 05
Град: Пловдив, България
Потребител No.: 17696



Цитат(sisira @ 12 Sep 2015, 01:34 PM) *
Той явно дори не разбира за какво говоря, затова казах, че повече няма какво да коментирам.


Ми тогава недейте. Някой да ви е питал или искал мнението ви? На всяка манджа - мерудия. Нямате ли си личен живот, работа, гадже, приятели и т.н., с които да се занимавате и да спрете с глупостите? Когато започнете да ни плащате, ще имате право да критикувате и да ни държите сметка. Until then... у left.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ospamox
коментар 17 Sep 2015, 07:48 PM
Коментар #60


Power Member


Група: Members
Коментари: 177
Регистриран: 16-July 11
Град: Казанлък
Потребител No.: 163913



Аз тук нещо май не мога да вдяна. Щом си имате екип от преводачи, защо не говорите със Спарк да ви направи лидер на собствен отбор. Правите си лого на отбора и си качвате всичко, каквото искате, но от името на собствения си отбор. Защо искате да ползвате имиджа на вече утвърден отбор? Това не е ли малко некоректно спрямо другите преводачи, които не членуват в никакви отбори?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 страници V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 28 March 2024 - 12:55 PM